01.06.2020 - 31.10.2020 |

Fotosoutěž

Vyfoťte Mohylu! Tradičně, netradičně, vtipně, kýčovitě, ve dne, v noci, vzhůru nohama, zdálky i zblízka. Fotografii, kterou zveřejníte na svém Facebooku nebo Instagramu, označte hashtagem #mohylavasimaocima. Na podzim proběhne hlasování o nejlepší snímek.
  • Na konci srpna vaše fotky posbíráme a zveřejníme na našem FB profilu – tam budeme sčítat „To se mi líbí“ u jednotlivých fotografií a z nich získáme tři s nejvyšším počtem lajků. Další dvě fotografie vybereme my. Hlasování/lajkování na "mohylním" facebooku a bude probíhat v týdnu od 31. 8. do 6. 9. 2020. 
  • Nejlepších pět fotografií vytiskneme a vystavíme v kavárně u našeho muzea. U vstupu do kavárny se bude nacházet hlasovací urna a každý návštěvník kavárny obdrží společně s účtenkou nebo vstupenkou jeden hlasovací lístek, který do urny vhodí.
  • Osobní hlasování v kavárně končí 31. října 2020. Vítěz, kromě možnosti ponechat fotografii vystavenou v muzeu nastálo i se jménem autora, získá i věcnou odměnu a vstup do všech šesti poboček Muzea Brněnska zdarma pro celou rodinu!
created by: Trinet a.s., design Václav Houf